"Super profesjonalne podejście i świetny kontakt e-mailowy z firmą. Dostępność i realizacja praktycznie 24h na dobę. Serdecznie polecam wszystkim zabieganym z całej Polski !!!!"
Joanna K., Warszawa

"Polecam współpracę z Panem Zenonem. Jestem bardzo zadowolona z jego usług. Z wszystkich firm do ktorych napisałam, tylko Pan Zenon odpisał natychmiastowo. Bardzo zależało mi na szybkiej odpowiedzi i sprawnym wykonaniu mojego zlecenia. Otrzymałam tłumaczenie mojego dyplomu na adres e-mail, jak i drogą pocztową do Szkocji. Dziękuje i jeszcze raz POLECAM!"
Iwona, Aberdeen

"Korzystałem z usług Pana Styczyrza za pośrednictwem maila. Cały proces od pierwszego kontaktu do otrzymania dokumentów zajął ok. tygodnia. Profesjonalizm i dobra cena sprawiają, że przy najbliższej okazji ponownie skorzystam z jego usług."
Grzegorz Patacz, Newcastle upon Tyne, UK

"Profesjonalne podejście. Rewelacyjny kontakt e-mailowy z Panem Zenonem. Realizacja praktycznie od ręki. Serdecznie polecam wszystkim, którym zależy na czasie."
M.W., Skępe

"Profesjonalna obsługa z dotrzymaniem terminów, bezproblemowy kontakt z biurem, serdecznie polecam przyszłym klientom."
Paweł Zirberminc, Dublin

"Kolejny raz korzystałam z usług Pana Zenona i wszystko jak zawsze sprawnie i dokładnie. Bardzo dziękuję i polecam każdemu."
Agata W., Woking, England

"Tłumaczenie bardzo dobre, czytane przez Anglików, nie ma najmniejszych błędów. Jestem bardzo zadowolona."
Ewelina W., Morecambe

"Polecam korzystanie z tłumaczeń tej firmy ze względu na profesjonalną obsługę klienta, rzetelność i szybką realizację usługi."
Alicja O-K., Bytom

"Potrzebowałam tłumaczenia z języka angielskiego na polski przez tłumacza przysięgłego. W moim mieście takiego nie ma. W Internecie znalazłam tłumacza P. Zenona Styczyrza, który realizuje zlecenia internetowe. Napisałam i w ciągu kilku dni otrzymałam tłumaczenie. Po miesiącu znów miałam taką potrzebę i znów zwróciłam się do P. Styczyrza. Jest rzetelny i wiarygodny. Polecam."
Irena Muszałowska, Tczew

"Profesjonalna usługa, bardzo dobry kontakt, szybka reakcja na maile, jasne i przejrzyste zasady opłaty za zamówioną usługę. Tłumaczenie rzetelne i klarownie przedstawione. Czas oczekiwania na wykonanie usługi i dostarczenie przesyłki bardzo krótki. Przesyłka doręczona w bardzo dobrym stanie. Indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Polecam!"
Tomasz S., Warszawa.

"Łatwość komunikacji z panem, szybkie udzielanie informacji oraz sprawne wykonanie tłumaczeń sprawiło, że współpraca z panem była wyjątkowo łatwa, fachowa i przyjemna".
Katarzyna Leavitt, Ojai, Kalifornia.

"Krótki termin, b.szybka wysyłka, solidnie zapakowana przesyłka. Polecam wszystkim. Zawsze kiedy będę miał potrzebę skorzystam z usług P. Zenona."
Zenon W., Norwegia

"Polecam korzystanie z tłumaczeń tej firmy ze względu na profesjonalną obsługę klienta i szybką realizację usługi. Bardzo dobry kontakt, szybka reakcja na maile, jasne i przejrzyste zasady opłat za zamówioną usługę. Bardzo dziękuję i polecam każdemu."
Agnieszka S., UK

"Usługa profesionalna i w ekspresowym tempie. Polecam tłumaczenia p.Zenona na przyszłość!"
J.Sz., Leżajsk

"Bardzo rzetelna i profesjonalna usługa - szybko bez zbędnych formalności w przystępnej cenie. Bardzo dobry kontakt e-mail. Serdecznie wszystkim polecam usługi Pana Zenona."
R.P., Zabierzów Bocheński

"Zupełnym przypadkiem znalazłam stronę pana Zenona Styczyrza, i mimo początkowego dystansu do załatwiania spraw droga e-mailową, jestem zadowolona i uważam, że to osoba godna polecenia :) Doceniam regularne i szybkie przekazywanie informacji, jak również tłumaczenie w zasadzie 'od ręki'."
Magda Jelowicka-Mickiewicz, Warszawa

"100% profesjonalizmu, dokładne i solidne podejście do pracy, świetna komunikacja mailowa, polecam bo miło współpracować z rzetelnymi osobami."
Beata Mędak, Southampton, UK

"Tłumacz jedyny w swoim rodzaju. Odległość między naszymi biurami nie stanowiła żadnej bariery. Wszystko można było uzgodnić internetowo, telefon nie był potrzebny do niczego - to bardzo duże ułatwienie oraz oszczędność kosztów. Termin zakończenia tłumaczenia dokumentów oraz ich przesłania na wskazany przez nas adres został dotrzymany, nie było żadnych niedomówień. Będziemy Pana Styczyrza polecać innym zainteresowanym, a i sami, w razie zaistnienia potrzeby, skorzystamy po raz kolejny z jego usług."
Orliman Polska s.c.

"Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Zenona, minimum formalności, zbędnych pytań, pełen profesjonalizm. Obecnie przebywam w Norwegi, Pan Zenon nie widział najmniejszego problemu, aby dostarczyć przesyłkę do Norwegi. Polecam korzystanie z jego usług."
Henryk, Norwegia

"Jestem bardzo zadowolony z tłumaczenia Pana Zenona. Cenię fachowość i tempo, w jakim zostały przetłumaczone moje dokumenty. Czas zamówienia zamknął się w trzech dniach, więc wszystkim tym, którym zależy na czasie i jakości usług polecam. Do tego bardzo miły i szybki kontakt.! Prosząc o kopie dokumentu w formie elektronicznej otrzymałem je po chwili”.
Krzysztof S., Nakło